OFERTA DLA FIRM

Drodzy Państwo!

Macie ochotę na połączenie świetnej zabawy, zmagań sportowych i udanej imprezy? Dobrze trafiliście!

Kręgielnia Galaktyka to idealne miejsce na organizację imprez firmowych oraz integracyjnych, szkoleń, konferencji i innych dowolnych eventów! Do Waszej dyspozycji mamy 10 profesjonalnych najnowocześniejszych torów do gry w kręgle, bogato zaopatrzony bar, 4 stoły bilardowe, automaty zręcznościowe oraz przestronną salę konferencyjną wyposażoną w niezbędny sprzęt do przeprowadzenia szkoleń lub prezentacji.

Jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszych gości – organizujemy:

– przyjęcia okolicznościowe,

– bankiety,

– spotkania biznesowe,

– imprezy integracyjne,

– turnieje,

– szkolenia.

Ze swojej strony zapewniamy:

– profesjonalną obsługę,

– instruktaż,

– przyjazną atmosferę,

– catering,

– puchary i medale za udział w turnieju,

– dodatkowe atrakcje na życzenie klienta

W jaki sposób zorganizować imprezę? Wystarczy do nas zadzwonić, a my wtedy:

– ustalamy szczegóły spotkania i przygotowujemy wstępną wycenę,

– rezerwujemy tory, przygotowujemy catering oraz planujemy inne atrakcje,

– przygotowujemy specjalne menu drinków serwowanych w barze,

– zapewniamy instruktora, który wyjaśni zasady gry wyda buty przeznaczone do gry w kręgle oraz pomoże w doborze kul

Jedyne co Państwu pozostaje, to dobrze się bawić i zapomnieć o wszystkich problemach!

Ze współpracy z nami możecie Państwo czerpać wiele korzyści: promować własną firmę, zaprosić współpracowników, a także bezpośrednio dotrzeć do docelowej grupy klientów w atmosferze relaksu i rozrywki.

Istnieje możliwość rezerwacji całego lokalu wyłącznie do Państwa dyspozycji w atrakcyjnych cenach!

IMPREZY FIRMOWE

CHCESZ ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ FIRMOWĄ DLA SWOICH PRACOWNIKÓW, KLIENTÓW, KONTRAHENTÓW…? A MOŻE PODAROWAĆ IM VOUCHERY UPOMINKOWE NA KRĘGLE I BILARD…?

Przygotujemy dla Ciebie ofertę!

Tylko u nas będziesz w stanie zorganizować imprezę nawet dla 400 osób, z wieloma atrakcjami. Organizujemy turnieje bowlingowe, ligi firmowe, imprezy zamknięte, imprezy tematyczne, firmowe Mikołajki, firmowy Dzień dziecka, firmowe Wigilie, konferencje i spotkania biznesowe, pokazy, imprezy z cateringiem, prezentacje Państwa produktów i usług oraz imprezy integracyjne wedle własnych i Państwa pomysłów…

ZALETY:

Atrakcje: Galaktyka to największa i jedyna tego typu w pełni zautomatyzowana kręgielnia w Rzeszowie i na Podkarpaciu (kręgle ustawiane maszynowo, bezsznurkowo), z 10 torami do gry w bowling (kręgle), 4 stołami bilardowymi, z automatami do gier wideo i cymbergajami to wiele atrakcji w jednym miejscu.

Poczęstunek: u nas w ramach imprezy firmowej przygotujemy dla Państwa szwedzki stół w skład, którego wchodzi mnóstwo potraw, począwszy od drobnych przekąsek takich jak kanapki i koreczki a na zestawach obiadowych i wiejskim jadle skończywszy. U nas zamówią Państwo także wybrane, wyśmienitą pizzę, którą wyrabiamy sami. Menu prześlemy na podane przez Państwa adresy e-mail. Galaktyka to także bogato zaopatrzony bar z ogromną ilością drinków, napojów gorących, alkoholi i likierów…Możliwość rozliczania baru dla zaproszonych Gości w ramach ustalonego limitu lub kuponów.

Rabaty na kręgle i bilard dla firm: w ramach imprezy firmowej, na start otrzymują Państwo rabat w wysokości od -5 na kręgle i bilard oraz -10% na kręgle i bilard dla „stałych Klientów” . Dodatkowo rabat na zamówienia menu catering „szwedzki stół” w zależności od wysokości kwoty zamówienia oraz rabat na alkohol.

Działamy:

Galaktyka w Rzeszowie istnieje od 2003 roku i do tej pory gościła zarówno te najmniejsze jak i największe polskie i zagraniczne firmy, które bardzo często wracają do nas, ze względu na udaną zabawę, liczbę atrakcji, miłą obsługę oraz naszą elastyczność i partnerstwo.

Przyjmujemy płatności: gotówką, kartą (w tym także Am.Exp.) oraz przelewem (7-14 dni). Faktury wystawiamy zaraz po zakończeniu spotkania lub max. do 7 dni roboczych z możliwością ich odbioru także na miejscu.

Umożliwiamy także zakup w specjalnych preferencyjnych cenach voucherów (kuponów) na kręgle, którymi mogą Państwo obdarować swoich pracowników, Klientów, Kontrahentów lub wykorzystać w dowolnych godzinach w określonym terminie (nawet w ciągu jednego roku od daty zakupu).

O szczegóły i ustalenia proszę dzwonić :

tel. 508-195-685, tel. 508-195-686 lub 17-85-90-880

Napisz do nas

Napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Wpisz szukaną frazę i wciśnij enter